Kollégiumunk nevelői csapatába keresünk főállású éjszakai felügyelőt.

Az elvárt végzettség: legalább érettségi.

Előnyt jelenthet a hasonló közegben szerzett tapasztalat.

A jelentkezést április 20-ig várjuk az alábbi e-mail címre: allashirdetes@god.piarista.hu

Matematika – bármely természettudomány, vagy matematika-informatika szakos, egyetemi végzettségű  tanár kollégánkat keressük!

Ha szívesen részt vennél a szakképzés megújításában, vagy ha elég nyitott vagy a fejlődésre és a csapatjátékra, akkor pontosan Téged keresünk!A gödi piaristáknál teljes állásban dolgozhatsz egy egyedülálló képzésben, vagy akár a szakgimnázium óráit tartva. Hozhatod a többi ötleted, zenei, edzői, sportolói tapasztalatod is, mert szükségünk lesz rá.

Bővebb információt ugyanitt, valamint a munkaidőben az iskola titkárságán kérhetnek.

Jelentkezés 2019. március 31-ig az allashirdetes@god.piarista.hu e-mail címen, önéletrajzzal!

Hittanárt keres a gödi Piarista Szakközépiskola és Szakgimnázium, ahol a hittan nem pusztán ismeretek átadásáról szól, hanem a beszélgetésre épülő foglalkozásokon segíti a diákokat önmaguk megismerésében is.

Jelentkezés 2019. március 31-ig az allashirdetes@god.piarista.hu e-mail címen, önéletrajzzal!

A gödi Piarista Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium személyi asszisztenst keres az igazgató mellé, főállásban.

Feladatok:

  • Segíti az igazgatót az iskola napi működtetésében (adminisztrációs- és szervezési feladatok)
  • A működést segítő dokumentumokat készít elő, szerkeszt, készít el
  • Adminisztratív feladatok végrehajtása, telefonok fogadása
  • Az igazgató mellett személyi, titkári feladatok ellátása
  • Pedagógiai-, tanügyigazgatási- és adminisztratív anyagok kezelése

Elvárt kompetenciák, készségek

  • Jól kezeli az irodai szoftvereket, infokommunikációs eszközöket
  • Magas szintű a szövegszerkesztő használata
  • Jó problémamegoldó
  • Munkájában önálló
  • Jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs készséggel rendelkezik

Elvárt végzettség

Középfokú

Előnyt jelent

  • Pedagógus végzettség
  • Jártasság a tanügyigazgatásban és/vagy a szakképzésben

Önéletrajzzal és motivációs levéllel a galsa.laszlo@god.piarista.hu e-mail címen.